Studniówka Rockowej Nocy - odsłonięcie kart

🎊 Studniówka Rockowej Nocy 🎊

📅 19 maja 2022 📅

🕐 19:00 🕐

Rockowa Noc 2022 odbędzie się 27 i 28 sierpnia w nowej odsłonie. Zmieni się lokalizacja koncertów, a line-up będzie mocno rozbudowany – znajdą się w nim najlepsze gwiazdy rockowej sceny muzycznej, także o zasięgu międzynarodowym. Karty będą odsłonięte już 19 maja podczas rockowej konferencji w Rzeszowskich Piwnicach, podczas której kapela KSU da bezpłatne muzyczne show z niespodzianką!

Rockowa Noc – festiwal, który w Rzeszowie odbędzie się już po raz 17. wchodzi na WYŻSZY POZIOM MOCY! Już 27 – 28 sierpnia na festiwalowej scenie stanie mnóstwo gwiazd, także artystów o zasięgu międzynarodowym! Obok nich zagrają młode zespoły, które zaczynają swoją karierę muzyczną, a na Rockowej Nocy zawalczą o statuetkę Tadeusza Nalepy i nagrodę pieniężną.

Rockowa Noc zmienia też lokalizację na tajemnicze, wyjątkowe ROCK CITY. Gdzie będzie zbudowane? Jak będzie można zostać obywatelem rockowego miasteczka? Estrada Rzeszowska odsłoni karty 19 maja na studniówce, która odbędzie się dokładnie na 100 dni przed festiwalem.

Na Studniówkę Rockowej Nocy obowiązują bezpłatne wejściówki, które można pobrać na stronie: https://estrada.rzeszow.pl/bilety/. Osoby, które nie zdążą pobrać wejściówki, wejdą do Rzeszowskich Piwnic, jeśli pozwoli na to limit miejsc.

Organizatorami Rockowej Nocy są Miasto Rzeszów i Estrada Rzeszowska.

ZAPRASZAMY!

🎀

Zarezerwuj
Rzeszowskie Piwnice