Blog

Jesteś ciekaw co się dzieje w Rzeszowie? Nie wiesz jakie miejsce odwiedzić? Szukasz wyczerpujących informacji lub inspiracji? Zapoznaj się z naszym blogiem.

Odkryj rzeszowskie Bulwary z nową grą miejską

Gra miejska to świetna propozycja na spędzenie czasu z dziećmi. Dołącz już teraz do odkrywców Rzeszowa i poznaj tajemnice Rzeszowskich Bulwarów.

Czytaj więcej...

Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny - powstaje rzeszowski Bank Czasu

Pandemia koronawirusa rozbudziła w nas chęć niesienia pomocy. Na sile zyskały lokalne społeczności, osiedlowe grupy czy stowarzyszenia przedsiębiorców. Nie możemy zaprzepaścić tej siły – stwórzmy rzeszowski...

Czytaj więcej...

Poznaj dawnych Rzeszowian

Zamieszkiwali południowo-wschodnie tereny Polski, czyli powiaty: łańcucki, przeworski i częściowo rzeszowski, jarosławski, strzyżowski oraz ropczycko-sędziszow...

Czytaj więcej...

Świąteczny klimat zawitał na ulice Rzeszowa

Świąteczne ozdoby pojawiły się na wielu ulicach miasta. Rzeszowski Rynek zdobi 16 metrowa choinka w towarzystwie wesołej lokomotywy.

Czytaj więcej...

Film promocyjny Rzeszowa w technologii VR

Przy współpracy Urzędu Miasta Rzeszowa i firmy CinematicVR powstał film promocyjny, wykorzystujący elementy Wirtualnej Rzeczywistości.

Czytaj więcej...

Visit Rzeszów poleca

Aktualna pogoda

RZESZOW Pogoda

Kursy walut

Euro (EUR):

4.548 PLN

Dolar amerykański (USD):

3.7466 PLN

Hrywna ukraińska (UAH):

0.1336 PLN

Newsletter

Chcesz otrzymywać powiadomienia o zbliżających się koncertach, imprezach sportowych i wydarzeniach kulturalnych? Zapisz się do naszego newslettera.