Carousel Image

Wrotkarnia WyWrotki

Wrotkarnia WyWrotki w Rzeszowie to pierwsze tego typu miejsce na mapie miasta. Przede wszystkim serdecznie zapraszamy tutaj dzieci oraz młodzież, a także dorosłych, którzy lubią ten rodzaj rozrywki i chcą w miły i wesoły sposób spędzić swój czas wolny. To także takie miejsce, gdzie doskonale spędzają wspólnie czas całe rodziny. Wrotkarnia Rzeszów mieści się przy ulicy Szpitalnej 5 i serdecznie zaprasza każdego pasjonata tej właśnie aktywności fizycznej.

Na naszym torze odnajdą się zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wrotkami jak i te, które doskonale radzą sobie na niejednym, nawet trudnym torze. W swoim założeniu wrotkarnia miała być miejscem, w którym każdy może dobrze się bawić, bez względu na posiadane umiejętności czy też styl jazdy. Dodatkowo, wybierając się do nas wcale nie trzeba posiadać swojego własnego sprzętu – istnieje możliwość wypożyczenia wrotek bezpośrednio na terenie obiektu. Dodatkowo można wypożyczyć też potrzebne ochraniacze, a więc wszystko to, co gwarantuje bezpieczną i komfortową jazdę. A może czas na popracowanie nad swoimi umiejętnościami? Na terenie obiektu dostępni są wykwalifikowani instruktorzy, z których pomocy zawsze można skorzystać.

Wrotkarnia organizuje różnego rodzaju imprezy tematyczne, które są ciekawą formą spędzania swojego czasu wolnego. To także miejsce wprost idealne na urodziny dla dziecka w Rzeszowie, gdzie można zaprosić wszystkich bliskich – zarówno rodzinę, jak i przyjaciół. To także świetnie miejsce do tego, aby wybrać się tutaj w gronie znajomych nawet sobotnim popołudniem, pośmiać się i pożartować jednocześnie łącząc zabawę z aktywnością fizyczną. Warto zachęcać też dzieci do tego, aby właśnie w taki sposób spędzały swój czas wolny w Rzeszowie poprzez ruch i zabawę jednocześnie.

ul. Szpitalna 5, 35-065 Rzeszów