Carousel Image
Carousel Image
Carousel Image
Carousel Image
Carousel Image
Carousel Image

Nowy Świat

Galeria Nowy Świat to wielokondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe, położone w województwie podkarpackim, w zachodniej części Rzeszowa, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta.

„Nowy Świat” to nowoczesne centrum, które doskonale łączy najlepsze cechy strefy handlowej ze strefą usług. Wyróżnia się nową technologią i innowacyjnością zastosowanych tu rozwiązań architektonicznych. Galeria oferuje swoim Klientom możliwość zakupów i spędzenia czasu w miejscu, które zna ich potrzeby, jest im przyjazne, a przede wszystkim spełnia oczekiwania lokalnej społeczności.

Na powierzchni 24 000 m kw. powierzchni zgromadzono 100 lokali handlowych i punktów usługowych m.in. H&M, Monnari, Tatuum, Gerry Weber, ButyJana, KiK, Textil Market, Rossmann, Drogeria Sekret Urody, Jysk, Pepco, Księgarnia Świat Książki, Salon Pielęgnacji Ciała i Umysłu Good Mood, Media Expert, Komputronik, Sony Centre, Kinderplaneta, Da Grasso.

Galeria Handlowa Nowy Świat to miejsce udanych zakupów i spotkań towarzyskich w przytulnych kawiarenkach i restauracjach, Kula Bowling & Club. Nowy Świat to również przestrzeń dla nauki i kultury – jest tu Szkoła Muzyczna YAMAHA i Młodzieżowy Dom Kultury. W galerii znajduje się także wiele ciekawych miejsc sportowych m.in. Klub Sportów Walki, Akademia Judo, Szkółka Rolkowa Wodzu oraz Calypso Fitness.

Zróżnicowana oferta i działania marketingowe sprawiły, że Galeria Nowy Świat to marka o silnej pozycji na lokalnym rynku handlowo – usługowym. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowo-usługowej z rozrywką, Galeria Nowy Świat jest doskonałym miejscem rodzinnych zakupów i kawiarni czy restauracji.

Dobrze skomunikowana przestrzeń zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz naszej Galerii oraz blisko 600 miejsc parkingowych sprawiają, że Galerię Nowy Świat odwiedza codziennie wielu Klientów. Bez problemów dostaniesz się tu komunikacją miejską, samochodem lub rowerem. Samochód zaparkujesz na wygodnym, bezpłatnym parkingu wokół Galerii.

Galeria Nowy Świat zadebiutowała na rynku podkarpackim w 2009 roku. Zbudowana i prowadzona przez firmę Womak Alfa Sp. z o.o. łączy tradycję ze współczesnością. To miejsce w Rzeszowie do którego wraca się z przyjemnością.

ZAPRASZAMY CIEBIE, TWOJĄ RODZINĘ I TWOICH PRZYJACIÓŁ DO PRZYJAZNEJ GALERII – GALERII NOWY ŚWIAT!

ul. Krakowska 20, 35-111 Rzeszów