Wszędzie widzę teatr – spacer teatralny

Wszędzie widzę teatr – przestrzenie teatralne Rzeszowa (spacer teatralny)

2 października 2022

15:00

Brama główna Letniego Pałacu Lubomirskich -> Teatr Maska

 

Teatr Maska serdecznie zaprasza dzieci, rodziców i... maskotki! Na specjalny spacer teatralny w centrum Rzeszowa!

 

Teatr Maska wspólnie z Instytutem Teatralnym w Warszawie opracował trasę ze specjalnymi teatralnymi zadaniami, które uatrakcyjnią wspólną wędrówkę. Dlatego organizatorzy proszą, aby koniecznie zabrać ze sobą ulubioną maskotkę! Dla niej także przygotowane zostaną specjalne zabawy.

Spacer pt. „Wszędzie widzę teatr – przestrzenie teatralne Rzeszowa” poprowadzą pomysłodawczynie trasy: Katarzyna Piwońska i Aldona Szczygieł-Kaszuba.

Spacer będzie tłumaczony na język migowy w ramach Festiwalu Kultura Bez Barier, do którego włączył się Teatr Maska. Dlatego serdecznie zapraszamy osoby z dysfunkcją słuchu.

 

WSTĘP WOLNY po uprzedniej rezerwacji – liczba miejsc jest ograniczona!!!

 
ZAPISY:

Teatr Maska
tel. 17 852 06 14
tel. 17 850 13 60

 

__________________
Teatr Maska w Rzeszowie jest partnerem projektu Spacerownik Teatralny. Projekt realizowany jest przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie od 2015 r. Przez siedem lat opracowano unikalne trasy spacerów dla dorosłych oraz dzieci po miejscach związanych z teatrem w różnych miastach Polski. Teatralne spacery stanowią oryginalną propozycję aktywnego spędzenia czasu i umożliwiają poszerzenie wiedzy o historii teatru w danym mieście. Autorskie scenariusze spacerów znajdują się na stronie internetowej www.spacerownikteatralny.pl