RE: RZESZÓW FESTIWAL - 2 DNI RE:LAKSU, CZĘŚĆ 2

KOLEJNI WYKONAWCY NA RE: RZESZÓW FESTIVAL! 

NATALIA PRZYBYSZ, IGO, ORGANEK I BAASCH! 

2 dni RE:laksu, dwie sceny, kilkanaście czołowych polskich gwiazd i unikalne połączenie muzyki i światła - to przepis na pierwszą edycję nowego letniego festiwalu RE: RZESZÓW FESTIVAL, który odbędzie się 20-21 sierpnia na Bulwarach nad Wisłokiem i ma ambicję stać się nową ikoną Rzeszowa.

Natalia Przybysz, Organek, Igo i Baasch to kolejne gwiazdy, które dołączają do tegorocznego line-upu RE: RZESZÓW FESTIVALU. W sierpniowy weekend rzeszowskie Bulwary nad Wisłokiem wypełnią się nie tylko muzyką największych współczesnych gwiazd popu, alternatywy, hip-hopu, rocka i elektroniki, ale także zostaną rozświetlone przez Park Świateł. To połączenie jakiego w tym regionie jeszcze nie było – przypominają Organizatorzy.

Na scenie LIVE usłyszymy: Natalię Przybysz, Organka i Igo, którzy dołączyli do ogłoszonych już Brodki, Margaret, Pezeta i Zdechłego Osy. Z kolei Baasch dołącza do ogłoszonej Noviki i rządzić będzie sceną taneczną w jednym z dwóch dni festiwalu. Dlaczego? Bo Novika i Baasch to dyrektorzy artystyczni sceny tanecznej, to oni na tej scenie zaprezentują swoje muzyczne wybory, które poznamy już wkrótce.

Bilety dostępne od 22 kwietnia na Ebilet.pl, Going i Empik Bilety

Bilet jednodniowy od 79 zł, karnety od 129 zł

Organizatorzy: Agora SA, Wyborcza.pl

Partner główny: Miasto Rzeszów

Partner: Estrada Rzeszowska

Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Sponsor: Perła Browary Lubelskie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

☀️