Świętuj Dzień Dziecka w Pijalni Czekolady M.Pelczar!

 

Świętuj Dzień Dziecka w Pijalni Czekolady M.Pelczar!

Czas: 1 czerwca

Miejsce: Fabryka Czekolady M.Pelczar

Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziny do Pijalni Czekolady M.Pelczar na niezapomnianą zabawę z okazji Dnia Dziecka! Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca w naszej Fabryce Czekolady, gdzie czekają na Was fantastyczne atrakcje.

Dla maluchów przygotowaliśmy ozdabianie figurki czekoladowej, coś co na pewno przypadnie im do gustu. Koszt tej atrakcji wynosi jedynie 15 złotych. Będzie to doskonała okazja dla dzieci do wykazania swojej kreatywności i zdobycia własnej, wyjątkowej figurki czekoladowej.

Ponadto, dla wszystkich chętnych organizujemy konkurs plastyczny pod hasłem "Mój wymarzony Dzień Dziecka". Zapraszamy maluchy do wyrażenia swojej wyobraźni na papierze. Czekają na Was fantastyczne nagrody!

W dniu wydarzenia oferujemy również wyjątkowy rabat -10% na lody dla dzieci! Będziecie mogli spróbować wspaniałych smaków lodów, takich jak wata cukrowa, guma balonowa, Hello Kitty oraz truskawka z posypką strzelającą. To prawdziwa uczta dla podniebienia!

Jednak to nie wszystko! Przygotowaliśmy także degustację czekolad z linii "czekolady dla dzieci". Możecie spróbować różnych smaków czekolad, które są specjalnie dostosowane do podniebień najmłodszych. Dodatkowo, będą również deserki stworzone specjalnie z myślą o dzieciach, aby urozmaicić Wasze kulinarne doświadczenia.

Poza tym, czekają na Was zabawy dla dzieci, malowanie twarzy i... niespodzianka! Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które na pewno umilą czas Waszym pociechom i sprawią, że ten Dzień Dziecka będzie wyjątkowy.

Nie przegapcie okazji! Zapraszamy Was i Wasze dzieci do Pijalni Czekolady M.Pelczar 1 czerwca. Spędźcie ten wyjątkowy dzień w naszym towarzystwie, pełnym słodkich smaków i wspaniałej zabawy!

 


Millenium Hall