Koncert Bartka Grzanka z zespołem na Rzeszów Breakout Days

Koncert Bartka Grzanka z zespołem na Rzeszów Breakout Days

Czas: 31 maja 2023, godz. 19:30

Miejsce: Rzeszowskie Piwnice, Rzeszów, Polska

Zapraszamy na koncert Bartka Grzanka z zespołem, który odbędzie się 31 maja o godz. 19:30 w Rzeszowskich Piwnicach. Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednak obowiązują wejściówki.

Koncert będzie częścią Rzeszów Breakout Days - festiwalu muzycznego, który został stworzony ku pamięci Tadeusza Nalepy, wybitnego twórcy i artysty. Muzyka tworzona przez Nalepę oraz zespół Breakout od lat zachwyca słuchaczy i kształtuje polską muzykę rozrywkową.

 

Celem festiwalu jest upamiętnienie twórczości i postaci Tadeusza Nalepy, promowanie jej wśród mieszkańców Rzeszowa oraz angażowanie młodych twórców, którzy czerpią inspirację z zespołu Breakout. Festiwal ma na celu kultywowanie i uhonorowanie twórczości Tadeusza Nalepy, a także dotarcie do wszystkich fanów bluesa.

Koncert Bartka Grzanka z zespołem będzie częścią programu Rzeszów Breakout Days, który zostanie zakończony otwartą konferencją prasową, podczas której zostanie zaprezentowana m.in. nowa identyfikacja wizualna festiwalu.

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na niezapomniany wieczór z Bartkiem Grzankiem i zespołem na Rzeszów Breakout Days!

Zarezerwuj