Kino Plenerowe - Na Rauszu

Kino Plenerowe - Na Rauszu

06 sierpnia 2022

20:00

Filia Zalesie, ul. Wieniawskiego 84

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na kolejne kino plenerowe będące częścią miejskiej akcji „Atrakcje na wakacje”. Tym razem dla filmowych koneserów przygotowany został bezpłatny seans oscarowego obrazu „Na rauszu”.

Rzeszowski Dom Kultury wzorem roku poprzedniego zadbał o to, by podczas miejskiej akcji „Atrakcje na wakacje” nie zabrakło ciekawych propozycji dla miłośników kina w najlepszym wydaniu. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć takie oscarowe filmy, jak „Pewnego razu… w Hollywood”, „Parasite” czy „La La Land”.

Kolejną przygotowaną ucztą kinomana będzie plenerowy seans filmu „Na rauszu”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc siedzących jest ograniczona.

„Na rauszu” to wielokrotnie nagradzany film z 2021 roku w reżyserii Thomasa Vinterberga. Opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi.