Nerwica natręctw – Francuska Komedia w reżyserii Artura Barcisia

Nerwica natręctw – Francuska Komedia w reżyserii Artura Barcisia

Czas: 27 maja 2023, godz. 16:00

Miejsce: Jasionka, Rzeszów

Laurent Baffie, autor sztuki, i Artur Barciś, który wyreżyserował polską adaptację, zapraszają na spektakl pełen humoru, niespodzianek i głębokiej refleksji nad ludzką naturą. "Nerwica Natręctw" to francuska komedia, która przedstawia sylwetki osób zmagających się z różnymi formami nerwic natręctw.

Przez cały czas trwania spektaklu, zarówno na scenie, jak i w umysłach widzów, będzie działo się bardzo wiele. Aktorzy, wcielający się w swoje role, oczekują od widzów wykonania kilku mentalnych kroków, aby zrozumieć, że każdy z nas ma swoje dziwactwa, które niekoniecznie są tak spektakularne, jak te przedstawione na scenie.

Możliwość zaobserwowania tych skomplikowanych, ale zarazem fascynujących postaci pozwala na głębsze zrozumienie, jak duże znaczenie ma empatia i zrozumienie dla osób borykających się z zaburzeniami psychicznymi. Śmiejąc się z postaci na scenie, widzowie mogą nauczyć się także większej tolerancji i otwartości w kontaktach z osobami, które mogą potrzebować ich pomocy w codziennym życiu.

Zarezerwuj bilet na to wyjątkowe przedstawienie i przygotuj się na świetną zabawę z "Nerwicą Natręctw". Zdecydowanie warto!

Bilety dostępne na stronie: https://biletyna.pl


G2A Arena