Dragon Ball Super: Super Hero

DRAGON BALL SUPER: Super Hero - pokazy specjalne w kinie Helios

19-21 sierpnia 2022
12:30
Kino Helios, aleja Powstańców Warszawy 14
 
 

The Red Ribbon Army (Armia Czerwonej Wstęgi) została pokonana przez Son Goku. Jej spadkobiercy stworzyli ultimate Androids (Najwyższych Androidów) Gammę 1 i Gammę 2. Ci, jak sami się nazwali „Super Herosi” zaatakowali Piccolo i Gohana. Jaki jest cel nowej Armii Czerwonej Wstęgi (New Red Ribbon Army’s)?

Zbliża się katastrofa. Czas się przebudzić, Super Herosie!

Fenomen Dragon Ball narodził się w Japonii w 1984 roku, kiedy popularna manga Akiry Toriyamy doczekała się publikacji w cotygodniowych odcinkach w Sh?kan Sh?nen Jump wydawnictwa Shueisha. Kolejne fragmenty wydawane były przez dziesięć i pół roku. Popularność serii nieprzerwanie rosła. Na całym świecie sprzedano niewiarygodną liczbę ponad 260 milionów egzemplarzy. Z czasem Dragon Ball stał cię ogromną franczyzą, obejmującą, oprócz komiksów, seriale, filmy, gry czy zabawki. 38 lat od premiery kultowej mangi, Dragon Ball rozwija się dalej, a nowy film kinowy otwiera kolejny, wspaniały rozdział jego historii.

Każdy uczestnik seansu otrzyma niezwykłą kolekcjonerską kartę wprost ze świata DRAGON BALL SUPER.

Specjalne weekendowe pokazy zostaną poprzedzone spotkaniem z Fundacją Koi Koi, która wprowadzi w klimat filmu oraz rozlosuje tematyczne nagrody.

Nagrody ufunduje Fundacja Koi Koi oraz Ikeda Sushi Rzeszów.

Dodatkowo w niedzielę 21.08. o godz. 12:30 odbędzie się specjalny pokaz Kendo czyli sportu walki wywodzącego się z szermierki japońskich samurajów. Przygotowany zostanie przez Rzeszowski Klub Kendo.