Dzień Dziecka w Galerii Rzeszów - 2 dni gamingowych atrakcji!

Dzień Dziecka w Galerii Rzeszów - 2 dni gamingowych atrakcji!

Czas:

1 czerwca, godz. 10:00 - 21:00

3 czerwca, godz. 12:00 - 18:00

Miejsce: Galeria Rzeszów

Zapraszamy na imponujące świętowanie Dnia Dziecka w Galerii Rzeszów! Przygotowaliśmy 2 dni gamingowych atrakcji we współpracy z Esport Arena, SAVIO, Centrum Zabaw Fantazja oraz Edukido. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że WSZYSTKIE ATRAKCJE SĄ BEZPŁATNE!

1 czerwca, godz. 10:00 - 21:00:

STREFA PC Gaming: Specjalna strefa dla miłośników gier komputerowych, gdzie każdy odwiedzający będzie mógł korzystać bezpłatnie z profesjonalnego sprzętu gamingowego, używanego na wysokich rang turniejach. Odbędą się również turnieje 1vs1 w grach takich jak TFT, Fortnite, CS:GO i League of Legends. Udział w turnieju może wziąć każdy, a do wygrania będą sprzęty gamingowe od firmy Savio.

3 czerwca, godz. 12:00 - 18:00:

STREFA Sim Racing: Symulatory jazdy/wyścigów DRIFT/GT/Supercar, F1/GT. Każdy będzie mógł wypróbować symulatory wyścigów, najlepszy czas na torze bolidem F1 lub legalnie polatać bokiem na symulatorach przystosowanych do Driftu. Zachęcamy do wzięcia udziału w time Attack, gdzie do wygrania będą sprzęty gamingowe od Savio.

STREFA VR: Wirtualna rzeczywistość w grach komputerowych dostarcza użytkownikom wrażeń i doznań, które wykraczają poza tradycyjne formy gier. Grając przy użyciu gogli VR, można poczuć się jakby się było w środku gry, a interakcja z otoczeniem jest bardziej realistyczna. W tej strefie będzie można doświadczyć poruszania się w trójwymiarowej przestrzeni, widzenia obiektów w sposób naturalny oraz innych fascynujących doznań. VR dostarczy niezapomnianych wrażeń przypominających rzeczywistość.

Podczas sobotniego świętowania Dnia Dziecka (3 czerwca) w Galerii Rzeszów będziemy mieli wiele gier i zabaw gamingowych. Wspólnie z EDUKIDO przeprowadzimy warsztaty edukacyjne, podczas których dzieci będą mogły konstruować gry i postaci z klocków Lego. Dla starszych dzieci będą dostępne gry komputerowe, takie jak Minecraft. B


Galeria Rzeszów