Carousel Image

"Pod Ratuszem" Hotel

Zapraszamy do Hotelu Pod Ratuszem 
Hotel pod Ratuszem znajduje się na rynku Rzeszowa. Z pokoi hotelowych można podziwiać uroki rzeszowskiego Rynku. Jednym z atutów hotelu jest profesjonalna i miła obsługa oraz smaczne śniadania podawane do pokoju.
Postój taksówek znajduje się w niewielkiej odległości od obiektu. Odległość od Lotniska Jasionka to 13 km. Ponadto w pobliżu hotelu znajduje się szeroki wachlarz usług gastronomicznych,pubów oraz galerii handlowych. W wolnej chwili polecamy odwiedzić Trasę Podziemną Rzeszowa usytuowaną naprzeciwko hotelu, muzea np.Dobranocek, teatr, filharmonie.

Udogodnienia w obiekcie:
całodobowa recepcja, dzieci do lat 12 pobyt bezpłatny, internet bezprzewodowy.

Usługi: śniadania podawane do pokoju, usługi pralnicze (za odpłatnością), faks, budzenie na życzenie gościa. Transfer z i na lotnisko ( za dodatkową opłatą). W czasie pobytu kawa i herbata GRATIS. Serdecznie zapraszamy.

W Hotelu Pod Ratuszem wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, telefon i internet. W każdym z pokoi znajduje się także łazienka z natryskiem. Więcej zdjęć zobaczycie Państwo w galerii pod klikając w link zobacz galerię hotelu Pokoje typu LUX wyposażone są w szerokie podwójne łóżka. Oferujemy dla Państwa room-serwis przez całą dobę Śniadania w naszym hotelu podawane są dla naszych klientów do pokoi. Hotel położony jest w samym centrum Rzeszowa, dokładnie w starym rynku. W jego otoczeniu są same zabytkowe kamienice, oraz ratusz. Usytuowanie hotelu zapewnia spokojny wypoczynek, którego nie zakłóca zgiełk miasta.

Jana Matejki 8, 35-064 Rzeszów