RE: RZESZÓW FESTIWAL - 2 DNI RE:LAKSU, CZĘŚĆ 1

🌞 2 DNI RE:LAKSU 🌞

🌳⛲ Bulwary nad Wisłokiem ⛲🌳

📆 20-21 sierpnia 2022 📆

 

🎤🎧🎼 DWIE SCENY: LIVE I TANECZNA 💃🕺

KILKANAŚCIE CZOŁOWYCH POLSKICH GWIAZD

🎼 UNIKALNE POŁĄCZENIE MUZYKI I ŚWIATŁA 🎆🎇

🎊 

Pierwsza edycja nowego letniego festiwalu muzycznego w Rzeszowie!

A to tylko początek. Letnie festiwale muzyczne to kulturowy fenomen - przyciągają wielotysięczną publiczność, kreują trendy i stały się jedną z ulubionych form wakacyjnego spędzania czasu. To wydarzenia pełne energii, pozytywnych emocji i inspiracji.

W sierpniowy weekend rzeszowskie Bulwary nad Wisłokiem wypełnią się nie tylko muzyką największych współczesnych gwiazd popu, alternatywy, hip-hopu, rocka i elektroniki, ale także zostaną rozświetlone przez Park Świateł. To połączenie jakiego w tym regionie jeszcze nie było.

- Unikalność konceptu RE: RZESZÓW FESTIWALU to kompilacja fantastycznych koncertów i unikalnych projektów wizualnych. Chcemy, żeby nowy festiwal był dwudniowym piknikiem z muzyką i światłem dla całych rodzin - dla młodych, dla 20-40 latków i dla wszystkich, którzy kochają muzykę i szukają wrażeń na najlepszym poziomie - mówią organizatorzy festiwalu.

Festiwal zostanie podzielony na dwie sceny. Na scenie LIVE wystąpią najwięksi współcześni twórcy i twórczynie polskiego popu, hip-hopu, alternatywy i rocka. Wokalistki, wokaliści i zespoły, których koncerty to spektakularne show i przeboje z czołówek list streamingowych serwisów. Na scenie TANECZNEJ pojawią się czołowe nazwiska muzyki elektronicznej i alternatywnej, wybrane i zaproszone np. przez pierwszą damę muzyki klubowej, Novikę. 

Festiwal będzie nie tylko świetnie brzmiał, ale i świetnie wyglądał. Teren festiwalu na Bulwarach nad Wisłokiem zamieni się na cały weekend w Park Świateł.

Wspólnie z artystami wizualnymi stworzymy przestrzeń, która po zmroku będzie stymulowała zmysły i wyobraźnię. Świetlne instalacje, neony, wizualne totemy zachwycające dużych i małych.

RE kojarzy się z Resovią, ale też z nowoczesnym myśleniem i pozytywnymi zmianami - RE to REcykling i REuse - odpowiedzialne i nowatorskie podejście. RE to zaczynanie od nowa, REstart i REset, RE to REgionalność i lokalność. RE to wreszcie RElaks, RElacje i REgeneracja - bo o tym ma być właśnie ten festiwal: o wspaniałym spędzaniu czasu razem, świetnej regenerującej atmosferze i odpoczynku i o najlepszej jakości rozrywce.

🍀

Pierwsza pula potwierdzonych artystów to: BRODKA, PEZET, MARGARET, ZDECHŁY OSA oraz NOVIKA. Kolejne nazwiska będą ujawniane w następnych tygodniach.

Bilety dostępne od 22 kwietnia na Ebilet.pl, Going i Empik Bilety

Bilet jednodniowy od 79 zł, karnety od 129 zł

Organizatorzy: Agora SA, Wyborcza.pl

Partner główny: Miasto Rzeszów

Partner: Estrada Rzeszowska

Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Sponsor: Perła Browary Lubelskie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

☀️

Zarezerwuj