IV Bieg Kolorowej Skarpetki - Bieg charytatywny z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa i Dnia Dziecka!

IV Bieg Kolorowej Skarpetki - Bieg charytatywny z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa i Dnia Dziecka!

Czas: Niedziela, 4 czerwca 2023, od 10:00 do 16:00

Miejsce: Bulwary nad Wisłokiem w Rzeszowie

Zapraszamy wszystkich do udziału w IV Biegu Kolorowej Skarpetki, wydarzeniu charytatywnym zorganizowanym z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa i Dnia Dziecka. Bieg odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca 2023, na bulwarach nad Wisłokiem w Rzeszowie.

W ramach biegu przewidziane są różne kategorie dla dzieci i dorosłych. Dla najmłodszych uczestników został przygotowany bieg na dystansie 321 metrów, dostosowany do ich możliwości i umiejętności.

Dla dorosłych dostępne są różne dystanse, w tym 3 km, 5 km, 10 km oraz 5 km Nordic Walking. Każdy może wybrać odpowiednią dla siebie trasę i wziąć udział w biegu, wspierając jednocześnie szczytny cel charytatywny.

Start i meta biegu będą zlokalizowane przy Scenie na Rzeszowskich Bulwarach, co zapewni malownicze otoczenie i wspaniałą atmosferę podczas zawodów.

Aby wziąć udział w biegu, zachęcamy do dokonania zapisu poprzez stronę internetową www.Timekeeper.pl. Tam można znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące rejestracji oraz szczegóły dotyczące biegu.

Przyłącz się do IV Biegu Kolorowej Skarpetki i spędź aktywnie niedzielę, 4 czerwca 2023. Biegając, możesz wesprzeć świetne cele charytatywne i uczcić Światowy Dzień Zespołu Downa oraz Dzień Dziecka. Dołącz do nas i wspólnie stwórzmy niezapomniane wydarzenie sportowe!


Rzeszowskie Bulwary - Park Kultury i Wypoczynku