Rockowa Noc 2022

🎸 ROCKOWA NOC 🎸

26-28 sierpnia 2022

Miasteczko Akademickie Politechniki Rzeszowskiej

 

Estrada Rzeszowska i agencja Arto Music&Media zmieniają format 17. edycji Rockowej Nocy i łączą siły z twórcami dużego europejskiego festiwalu! Czeka nas dużo rockowego grania na światowym poziomie i jeszcze więcej festiwalowych atrakcji. A to wszystko w szczytnym celu!

Rockowa Noc nawiązała współpracę z jednym z największych festiwali muzycznych w środkowo-wschodniej Europie. Organizatorzy obydwu imprez łączą siły w szczytnym celu - wspólnie wyprodukowany festiwal ma być okazją do zbiórki pieniędzy dla walczącej Ukrainy.

 

Festiwal nazywany przez swoich fanów „Terytorium Wolnych Ludzi” co roku przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników.

Nowy partner oraz finalny program całego przedsięwzięcia zostanie ogłoszony 13 lipca. Termin nie jest przypadkowy, bowiem tego dnia przypada Międzynarodowy Dzień Rock’n‘Rolla.

O dzień dłużej

Wiadomo, że rzeszowski festiwal w nowej formie potrwa o jeden dzień dłużej niż zakładano pierwotnie, czyli od 26 do 28 sierpnia. Miejsce pozostaje bez zmian. To teren Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, który podczas festiwalu zmieni się w ROCK CITY ze strefą koncertów i dodatkowych atrakcji z polem namiotowym.

 

Pierwszego dnia festiwalu usłyszymy gwiazdy zaproszone przez zagranicznego partnera. Podczas kolejnych dwóch dni odbędzie się Przegląd Zespołów Konkursowych Rockowej Nocy, które zawalczą o statuetkę Tadeusza Nalepy i koncerty gwiazd zaproszonych przez Estradę Rzeszowską tj. między innymi Riverside, Dezerter, Tides from Nebula, Turbo czy KSU.

 

Line Up:


 

Bilety dostępne na:

https://www.ticketmaster.pl/artist/rockowa-noc-bilety/1179794

 

Zarezerwuj