Koncert RoseMerry + Sonia Garmatiuk

Koncert RoseMerry + Sonia Garmatiuk

27 listopada 2022

19:00

Piwnice Rzeszowskie, Rynek 26

 
Premierowy koncert promujący debiutancką płytę zespołu RoseMerry z supportem Sonii Garmatiuk!

Rozkład:
19:00 Sonia Garmatiuk
20:00 RoseMerry

WSTĘP BEZPŁATNY
 

RoseMerry (PL)
Zainspirowani polską muzyką, ale przede wszystkim brzmieniami Led Zeppelin postanowiliśmy zrobić coś swojego i nietypowego otaczając się aurą kwiatów, bo właśnie kwiaty i rock n' roll charakteryzują nas najbardziej. W 2021 roku postanowiliśmy nagrać materiał, nad którym pracowaliśmy od dnia założenia zespołu. Nagrania trwały, zagraliśmy wiele owocnych koncertów i festiwali, aż pojawił się moment spełnienia naszych marzeń - wydania rozpocznie koncert akustycznym występem, premierowej płyty RoseMerry, która przepełniona jest rock n' rollowymi brzmieniami.

Sonia Garmatiuk (UA)
Ma 17 lat. Śpiewa odkąd pamięta, a grać na gitarze zaczęła 4 lata temu. Oprócz tego, studiuję anglistykę na Uniwersytecie Przykarpackim w Iwano-Franiwsku. "24 lutego 2022 r. nasz sen i nasze spokojne życie przerwały dźwięki wybuchów. Wkrótce przyjechałam z rodziną do Polski. Zostawiłam w Ukrainie prawie wszystko. Ale na naszej drodze spotykamy najmilszych ludzi, którzy pomagają nam ze wszystkim.
Teraz mieszkamy w Polsce u rodziny. Tym występem chcę wyrazić wdzięczność wszystkim miłym ludziom za to, że mają wielkie serce."